Atgal į mokyklą — kaip stilingai apsirengti Rugsėjo 1-osios šventei

Ruduo yra naujos pradžios metas. Kol influencer’iai sluoksniuoja šviežius rudeniškus derinius, mes apžvelgiame kas vyksta kedų pasaulyje ir kaip juos galima integruoti į mažiau įprastą šventišką aplinką. Rugsėjo 1-oji reikalauja paruošti ne tik tinkamą kiekį rašiklių, bet ir aprangą, kuri padės sėkmingai pradėti naujus mokslo ir žinių metus. Avalynė yra neatsiejama aprangos dalis, todėl patarsime ką pasirinkti Rugsėjo 1-ąjai, kad nenukentėtų komfortas ir šventinė nuotaika.

Jeigu mokykla ar universitetas nėra nurodę griežto aprangos kodo, modernų požiūrį į klasiką galima pademonstruoti pasirinkus sportinę avalynę. Labai svarbu — tokios avalynės privalumas yra ne tik komfortas, tačiau ir išskirtinė išvaizda. Be to, kedų spalvinių variacijų gausybė yra neišsenkanti, tad šiek tiek pasukus galvą mėgiamus kedus galima priderinti prie pasirinktos šventinės aprangos ar mokyklinės uniformos. Nauja laisvalaikio avalynė vėliau galės tapti ne tik vienos progos, tačiau ir kasdieniu apavu.

Pirmasis įvaizdis
Pakankamai laisvas ir tinkamas norint atrodyti tvarkingai ne vien šventės metu. Nuosaikus stilius neturi griežtų taisyklių, todėl kedai tokiu atveju gali derėti prie aprangos ir tapti įvaizdį pabrėžiančiu akcentu.

Prie trumpos satininės suknelės ilgomis rankovėmis mergina avi masyvius ir ryškiomis detalėmis pasižyminčius Nike Air Max 95 laisvalaikio batelius. Grubios detalės puikiai konstrastuoja su ramiu ir gėlėtu suknelės raštu. Taip pat masyvūs kaklo papuošimai — puikus akcentas.

Vaikinui parinkti adidas EQT Support batai, kurie dera prie lengvo bomber jacket tipo melsvo atspalvio švarko ir tiesaus kirpimo džinsų aukštu liemeniu. Beje, retro kedų siluetas kalba garsiau, nei jo spalvinė paletė, kuri įsilieja į bendrą įvaizdį.

Antrasis įvaizdis
Dėmesys į spalvas, linijas ir kirpimus.

Merginos įvaizdis ganėtinai ryškus ir romantinis. Viršutinę dalį sudaro dirbtinės verstos odos kombinezonas ant petnešėlių ir gėlėtais raštais margintas kimono. Tuo tarpu apsiavusi Puma Basket kedais, kurių plokščias padas sukuria klasikinių batelių iliuziją, o platūs satininiai raišteliai prisideda prie šventiškos nuotaikos.

Vaikino aprangoje atsiranda daugiau klasikinių detalių: liemenuotas švarkas, balti tiesūs marškiniai siaura apykakle ir tiesaus kirpimo kelnės su kantu. Vyriški New Balance 247 batai neturi ryškių detalių, todėl puikiai tinka ir kasdieniam avėjimui prie oficialios aprangos. Panašiam įvaizdžiui palaikyti patartina rinktis minimalistinio silueto kedus, kurie neturėtų itin daug akį rėžiančių akcentų.

Artėjant Rugsėjo 1-osios šventei belieka griebti labiausiai patinkančius kedus ir prie jų derinti likusį įvaizdį, kad ir koks jis būtų — griežtas ir klasikinis ar laisvas ir romantiškas. Beje, reikia pabrėžti, jog abiejų derinių įvaizdžio detales galima panaudoti atskirai ir kasdienėje aprangoje.

Nuotraukos: Šaltis Fotografuoja
Stilius: Marija Valeskaite
Kedai iš www.TripShop.lt
Modeliai: Adelė Ryliškytė ir Steponas Ryliskis

Rekomenduojami straipsniai