Du žingsniai į priekį, vienas atgal. Sugrįžimas į adidas archyvus su Marathon TR OG

Kompanijos kuriančios batus nuo pat įsikūrimo turi sukaupusios nemenkus archyvus įdomių modelių. Viena tokių kompanijų yra adidas, artėjanti prie šimtojo įkūrimo jubiliejaus. Naujausias (ir pirmasis šiemet) iš archyvų ištraukiamas modelis — originali Marathon TR versija iš 70-ųjų.

Šis iš pirmo žvilgsnio gana įprastai atrodantis adidas modelis iš tikro nėra tik dar vienas senas bėgimo batelių modelis. Marathon TR buvo vienas paskutinių vokiečių kompanijos sukurtų modelių prie kurio prisidėjo ir pats įkūrėjas — Adolf ‘Adi’ Dassler. Įdomiausia klasikinio silueto dalis yra padas, kur matome net du sluoksnius putos. Ant viršutinio (esančio arčiau pėdos) sluoksnio panaudota Dillinger web vadinama technologija, kuomet padas yra suvyniotas į tvirtą nailoninį tinklelį, kas apriboja putų plėtimąsi nuo smūgio jėgos žingsniavimo metu. Tai suteikia stabilumo ir padeda sutaupyti energijos. Tuo tarpu apatinis putų sluoksnis suteikia daugiau minkštumo. Abu šiuos putų sluoksnius su viršutine dalimi jungia juodas guminis padas su giliu Trefoil logotipo formos protektoriumi.

Modelio autentiškumą primena ir nostalgiški spalvų deriniai — ryški mėlyna arba tamsiai žalia su sidabro spalvos elementais. “Epochal pack” pavadinto Marathon TR OG ieškoti galima nuo sausio 9-osios, o iki tol — keletas nuotraukų. Puikus pasirinkimas artėjantiems pavasario prasibėgimams miško takeliais!

 

Rekomenduojami straipsniai