Kedų ateitis jau čia — adidas ZX 4000 4D

Palaikant tendenciją perkurti senus siluetus pagal naujausias technologijas, adidas ir toliau džiugina maloniais sugrįžimais. Šį kartą taikiklyje atsidūrė ZX 4000 modelis, pirmą kartą išleistas 1989 m.

Anuomet pristatytas kaip bėgimui ir treniruotėms skirtas modelis, dabar ZX4000 reprezentuos naujausią adidas pado technologiją — 4D Futurecraft. Iki šiol visi pagal ją sukurti batai buvo išgraibstyti žaibiškai, tad šis leidimas taps dar viena proga pajusti inovaciją savo pėdomis. Beje, ši technologija išskirtinė tuo, kad pagal ją sukurtas padas yra ne tik labai lengvas, bet ir ypatingai lankstus bei patvarus.

Naujovių netruks ir korpuse — jis papildytas Primeknit audiniu. Modernumo įspūdį sudarys tokios dizaino detalės kaip kontrastingos siūlės ir pado tinklelis, o subtilią, tačiau akį traukiančią estetiką kurs netikėti spalvų deriniai.

Tiksli prekybos starto data dar nėra aiški, tačiau sklando gandai, kad naujausias 4D leidimas turėtų pasirodyti dar šį mėnesį. Beje, besidomintiems kedų naujienomis taip pat rekomenduojame žvilgtelėti į naujienas iš Converse — žygiams skirtą „Mountain Club“ kolekciją.

Rekomenduojami straipsniai