Subtilus unikalumas — BAPE x adidas Skateboarding 3ST.002

Bendrų BAPE ir adidas pastangų dėka dienos šviesą jau išvydo ne viena sėkminga kedų kolaboracija. Kamufliažinis raštas, puikiai pažįstamas kiekvienam japoniško prekės ženklo gerbėjui, suteiktas tokiems modeliams kaip NMD, ZX5000, Consortium Campus 80s, Ultra BOOST, o jau netrukus šis sąrašas pasipildys tik šiemet pasirodžiusius adidas Skateboarding 3ST.002 siluetu.

Įžymusis raštas juodame Primeknit audinio korpuse išsiskirs minimalistiniais baltų linijų siluetais. BAPE logotipas, beždžionės galva, neliks nepastebėta bato priekyje ir kiek subtiliau nuguls ant užkulnio. Vis dėlto, labiausiai išskirtinumu pasižymės trys vaivorykštės spalvomis šviesoje nusidažančios juostelės. Jos nusidrieks per visą korpuso priekį, o kiek subtilesnis adidas logotipas taip pat pasirodys ant užkulnio kilpos.

Naujieji batai debiutuos kartu su snieglenčių sportui pritaikyta drabužių kolekcija. Tiksli debiuto data kol kas neaiški, o jos belaukiant siūlome nepraleisti ir kito šviežaus adidas leidimo — „Never Made“.

 

 

Rekomenduojami straipsniai