Žaismingas monochromas — Madness x adidas Utra Boost 4.0

Kinijos aktorius Shawn Yue, 2010-aisiais įkūręs prekės ženklą Common Sense, niekada nestokojo kūrybinių idėjų. Pirmam mados projektui įgavus pagreitį, Shawn pajuto, kad savo asmeninį stiliaus pojūtį norėtų išreikšti dar kitaip. Vedamas šios idėjos, aktorius 2014-aisiais įkūrė dar vieną prekės ženklą: Madness. Iš karto atradęs sėkmę kolaboracijose, per keturis savo gyvavimo metus Madness logotipas atsidūrė ant daugybės specialių leidimų. Su juo bendradarbiavo Converse, Vans, Timberland, BAPE ir dar daug kitų, o dabar sąrašą pildo dar vienas svarbus vardas: adidas.

Bendras jų projektas sukasi apie adidas Ultra Boost 4.0 siluetą. Unikaliausia leidimo savybe tampa neproporcingi taškeliai, imituojantys ant audinio užtiškusius dažus. Jie juodam korpusui siūlo kontrastą balta spalva, o balto leidimo korpusą pagyvina ryškiai oranžiniu atspalviu. Primeknit audinio korpusui įvairovės pojūtį suteikia ir odinės panelės šonuose, kuriose atvaizduojamos adidas juostelės bei matomas užrašas Madness: all work and no play makes you mad.

Tiksli leidimo data dar nepaskelbta, bet batai turėtų pasirodyti prekyboje jau netrukus. Juos bus galima įsigyti per atrinktus adidas tiekėjus.

Beje, adidas gerbėjams taip pat siūlome paskaityti apie naujausius korporacijos sprendimus, susijusius su plastiko naudojimu.

Rekomenduojami straipsniai