2000-ieji sugrįžta su BAPE BAPESTA LOW

Kai kurie kedų modeliai, nors ir nesukelia ypatingo hype‘o, ilgam įsimena sneakerhead‘ų atmintyje. Pastarosios situacijos pavyzdys yra būtent šis modelis. Jį žino daugelis kedais besidominčių žmonių, tačiau retas yra svarstęs galimybę juos įsigyti. Kedai pasižymi 2000-uosius primenančia išvaizda, šiek tiek panašią į Nike Air Force 1, Air Jordan 1 bei Nike Dunk mash-up‘ą.

 

Vienas geriausiai žinomų japonų brand‘ų A Bathing Ape (dar žinomas kaip tiesiog BAPE) šiemet vėl sugrąžina savo kūrinį BAPESTA Low. Pernai kedai buvo išleisti originaliomis spalvomis, primenančiomis reperio Soulja Boy Tell’Em debiutinio singlo “Crank That” klipą. Dabar siluetai pasirodys trijų ne mažiau kontrastingų marginimų — jiems panaudotos raudona, žalia, geltona, balta ir mėlyna spalvos, o vieną porą puošia kiek ramesnis pastelinių spalvų variantas.

Visi trys BAPESTA Low batai bus išleisti jau šį šeštadienį bei kainuos po 265 JAV dolerius už porą. Ne visi linkę sugrįžti į 2000-uosius — jei esate linkę žvelgti į ateitį, siūlome paskaityti apie kitos japonų kompanijos WTAPS kolekciją, sukurtą su Vans Vault.

Rekomenduojami straipsniai