adidas ir Zound pristato specialiai sportui sukurtas ausines

Pernai paskelbę apie partnerystę, adidas ir švedų technologijų kompanija Zound Industries pristato pirmuosius produktus — sportui skirtas ausines. Visas produktų vystymas teko Zound, tuo tarpu adidas pasirūpino produktų testavimu tam, kad produktai būtų tinkami sportui. Rezultate pagaminti du ausinių modeliai, atitinkantys bet kokių treniruočių reikalavimus.

Specialiai bėgikams sukurtas FWD-01 ausinių modelis siūlo 16 valandų muzikos klausymo, o nenaudojamos ausinės gali būti nešiojamos aplink kaklą dėl magnetinių ausinukų. Taip pat produkte panaudota technologija, leidžianti klasuant muzikos girdėti kas vyksta aplinkoje. Audinių laidas apmegztas Primeknit audiniu.

Kitas modelis, skirtas įprastoms treniruotėms, pavadintas RPT-01. Šis siūlo net iki 40val. muzikos klausymo, o iš to paties Primeknit pagamintą lankelio paminkštinimą bei ant garsiakalbių esančias detales galima nuimti ir skalbti. RPT-01 taip pat turi „action“ mygtuką, kurio veikimą galima nusistatyti pagal asmeninius poreikius.

Abu modeliai prekyboje pasirodys rugsėjo 25-ąją, o labiausiai nekantraujantys gali pateikti išnakstinį užsakymą adidasheadphones.com puslapyje.

Rekomenduojami straipsniai