Balti tarsi brangiausias marmuras — Holypop x Fila Disruptor kedai

Italija — tai šalis, kuri kelia asociacijas su milžinišku istoriniu ir kultūriniu paveldu. Baltas marmuras ir įspūdinga architektūra puikiai dera su šiuolaikiniu miesto gyvenimu. Būtent tokią harmoniją nusprendė perteikti Italijos kedų boutique‘as Holypop ir Fila.

Savo pirmajai kolaboracijai Holypop pasirinko gerai žinomą Fila Disrutpor siluetą. Tarsi nuo pjedestalo nužengę Disruptor kedai bus pagaminti iš angeliškai baltos lakuotos odos. Baltas sneaker’ių padas ir korpusas kontrastuos su ryškiai mėlynomis siūlėmis ir tekstiliniu kedų vidumi bei raišteliais.

Pagrindiniu akcentu kolaboracijoje yra tarsi purškiamais dažais nupieštas „Holypop“ užrašas ant kedų šono. Pastarąjį kūrė tattoo meistras Yuri Sata, kurio tatuiruotes galima pasidaryti viename žymiausių ir šiuolaikiškiausių tattoo salonų Milane — Sattavision.

Pirmasis Holypop ir Fila darbas bus limituotas tik iki 80 porų, jas jau galima įsigyti elektroninėje Holypop parduotuvėje. Itališkos kokybės galima įsigyti ir adidas siūlomame „Italian Stripes“ leidime.

Rekomenduojami straipsniai