Rudens atidarymas K-Pop stiliumi — BTS x Puma Basket

Vieni lyg virusas visame pasaulyje išpopuliarėjusį K-Pop stilių įsimylėjo iš karto, kiti jo nekenčia iki šiol, tačiau visiems aišku viena — jis atlaikė trumpalaikio trendo iššūkį ir niekur trauktis kol kas nežada. Iš Pietų Korėjos kilusi subkultūra naujai perteikia madą, šokį ir kitus audiovizualinius menus, o pačioje jos širdyje pulsuoja muzika, ypač artima šiuolaikiniam jaunimui. Viena ryškiausių šio žanro muzikos grupių — BTS.

Korėjoje susibūrusi vaikinų septynerukė, jau ne kartą „pasisvečiavusi“ šiuolaikinės muzikos hitų viršūnėse, į vieną traukinį su Puma įsėdo dar prieš keturis metus. Per šį laiką pristatyta net keletas kolaboracijų, kuriose batai ir drabužiai papildyti tiek pačios grupės, tiek vaikinų atstovaujamos subkultūros skiriamaisiais elementais. Anksčiau išleistus RS-O, Tsugi, Turin, DP Court Platform, Court Star, Suede Platform, Blaze ir BOG Sock modelius K-Pop fanai priėmė atviromis rankomis, o rudens proga šis sąrašas papildomas tikra klasika — Puma Basket siluetu.

Naujausias Puma ir BTS darbas labiausiai nudžiugins tuos, kuriems artimas minimalizmas, papildytas kukliomis, tačiau unikaliomis detalėmis. Amžinai madingam baltų ir juodų elementų deriniui išskirtinumo suteikia būtent šiam leidimui sukurtas logotipas, pastebimas ant liežuvėlio, dešiniojo bato užkulnio, po skaidriu padu ir bato viduje. Dar vienas kuklus akcentas, išskirtas aukso spalva — grupės debiuto data išorinėje kulno pusėje.

Atnaujintą Puma Basket modelį apžiūrėti ir įsigyti už 90 dolerių galima jau dabar, o tiems, kuriuos domina kitų subkultūrų pėdsakai kedų pasaulyje, siūlome žvilgtelėti į Welcome to the Dojo kolekciją iš Asics.

Rekomenduojami straipsniai