Detalus žvilgsnis į Virgil Abloh x Nike Air Force 1 “MCA”

Su pernai šumulį sukėlusia Virgil Abloh x Nike “The Ten” kolekcija, judviejų kolaboracija toli gražu nesibaigė. Praėjusių metų pabaigoje pastebėti ant paties Virgil kojų, mėlyni Air Force 1 prekyboje pagaliau pasirodys šių metų vasarą. Na, bent jau taip tikimasi, mat visi artimi Virgil draugai jau gavo savo poras, o visai neseniai pasirodė ir oficialios batų nuotraukos. Dangaus mėlynumo release’as pavadintas “MCA”.

Dekonstruoti odiniai kedai turi keletą akcentų, sekančių Virgil Abloh kūrybos filosofiją pakeisti ne daugiau nei 3% kedų silueto. Žiūrint į Air Force 1 kulną matomas neužbaigtumo motyvas, būdingas ne tik šiam collab’ui, bet ir bendrai Off–White produkcijai. Kedų marginimas akcentuojamas baltų raištelių, sidabrinio swoosh logotipo bei po juo esančios raudonos “etiketės”.

Batai glaudžiai susiję su šį mėnesį atidaryta Virgil Abloh retrospekcijos paroda “Figures of Speech”, veikiančia Čikagos šiuolaikinio meno muziejuje (MCA Chicago, iš kur kyla ir release’o pavadinimas). Kedų pasaulis ne visuomet buvo kupinas tokio konceptualumo — tai akivaizdu Vans susikūrimo istorijoje.

Rekomenduojami straipsniai