Egzotiški akcentai iš 1996-ųjų — Nike Air Force 1 “Ivory Snake”

Gyvūnų raštai — viena stipriausių pastaruosius metus vyraujančių mados tendencijų. Vieni juos pritaiko subtiliai, į kasdienę aprangą įterpdami smulkius akcentus, kiti safario raštais puošiasi nuo galvos iki kojų. Vis dėlto, nors egzotiški marginimai jau nebestebina, reikia pripažinti, kad gyvatės ir odos derinys šiame kontekste išlieka išskirtinis. Jį, ko gero, amžinai siesime su prabanga ir pop kultūra.

Nike šį raštą kedų mylėtojams pristatė dar 90-aisiais — tuomet pasirodė Air Force 1 leidimas, kurio sugrįžimui geresnę progą už dabar sunku įsivaizduoti. Išskirtinis Swoosh’o raštas, atkreipiantis dėmesį neįprastu rudų ir juodų atspalvių deriniu, aiškiai kontrastuoja baltame korpuse. Koncentruojant visą dėmesį į gyvatės odos motyvą, leidimas papildytas itin subtilia Nike simbolika, matoma ant liežuvėlio bei užkulnio.

Batai į prekybą grąžinami kartu su pora derančių kojinių, kurias gaus kiekvienas pirkėjas. Juos įsigyti bus galima jau gegužės 22-ąją. Beje, tiems, kurie vertina ypatingus leidimus, taip pat rekomenduojame užmesti akį į Sneaker Freaker x Asics GEL-Lyte III “Tiger Snake” leidimą.

Rekomenduojami straipsniai