Estetika ir praktiškumas Air Jordan 1 “Moto” leidime

Ne vienas Air Jordan serijos modelis buvo sukurtas semiantis motyvų iš paties Michael Jordan laisvalaikio bei pomėgių, tad krepšinio fanams bei sneakerhead’ams ne svetima Michael Jordan meilė automobiliams bei motociklams. Jordan Brand dizainerių komanda su motociklų apranga susijusius motyvus perkelia ir į laisvalaikio sferą, sukurdami nematytą Air Jordan I siluetą.

Batai sukurti remiantis odinių motociklininkų švarkų, avalynės bei lenktynių tematika. To pasekoje atsisakyta raištelių, kuriuos pakeičia du diržai — vienas velcro, kitas su sagtimi. Kedų siluetui taip pat suteikiamas papildomas aukštis, pastiprinantis saugumo įspūdį. Ant kairiojo bato taip pat prisiūtas papildomas verstos odos sluoksnis. Toks dizaino sprendimas dažnai matomas ant motociklininkų avalynės bei prideda patvarumo, mat ši pėdos dalis naudojama pavarų perjungimui.

Išskirtinis Air Jordan I “Moto” leidimas jau pasiekė parduotuves “Smokey Mauve” spalvų deriniu, kuriam kontrasto suteikia baltas padas bei oranžiniai elementai. Nike metus pradeda itin stipriai, taip pat pristatydami vieną labiausiai lauktų collab’ų su Sacai.

Rekomenduojami straipsniai