FRIDAY FUN | Netikėtas hibridas iš adidas dukterinės kompanijos

Reebok Instapump Fury nuo savo debiuto 1994-aisiais įgavo daug atnaujinimų, tačiau pade esanti Hexalite technologija niekad nebuvo pakeista. Tai pagaliau pakeis Reebok motininė kompanija adidas, skelbianti apie netrukus pasirodysiančią Instapump Fury BOOST versiją jungiančią klasikinį dizainą su viena moderniausių ir pažangiausių technologijų.

Instapump Fury BOOST yra būtent tai, ką būtumėm darę prieš 25-erius metus, jei būtume turėję technologiją“, sako šių kedų dizaineris Steven Smith, pridurdamas, kad Reebok visuomet eksperimentavo su siekiu rasti geriausią pado paminkštinimo sistemą. „Nuostabu sukurti dviejų kompanijų geriausių technologijų hibridą“, priduria dizaineris. Instapump Fury BOOST „Prototype“ pasirodys atmostCon Japan metu, spalio 5-ąją, o šios pirmosios serijos pagaminta bus vos penkiasdešimt porų.

Kai šie kedai tik pasirodė savo originaliu pavidalu 1994-aisiais, rinkoje nebuvo nieko panašaus. Net šiandien šių kedų dizainas atrodo neįtikėtinai ambicingas ir futuristiškas, o daugiau apie tai ir patį siluetą galite sužinoti perskaitę istoriją.

Rekomenduojami straipsniai