Paskutinį sezoną lydėkime su Game of Thrones x adidas UltraBOOST kolekcija

Itin stambaus kalibro kolaboracijomis (DBZ x adidas arba Pharrell x adidas) 2018-aisiais kedų pasaulį nustebinę adidas toliau didina apsukas. Milijonines adidas bei Game of Thrones gerbėjų mases nudžiuginęs konceptas sulaukė oficialaus patvirtinimo. Nors maginės fantastikos serialas artėja prie pabaigos ir paskutinis sezonas jau ne už kalnų, Westeros gerbėjams nėra ko liūdėti. Brace yourselves, sneakerheads – Game of Thrones x adidas UltraBOOST kolekcija jau čia!

Šeši spalviniai deriniai pasižymi išpildymu ne tik spalvų ir detalių atžvilgiu, bet ir medžiagų — atkreipę dėmesį pastebėsite „Night’s Watch“ leidimo fleece’u padabintą vidų bei odinėmis detalėmis papuoštas „House Targaryen“ ir „Targaryen Dragons“  išores.

Ribota, milžiniška paklausa pasižymėsianti kolekcija yra prisotinta ne tik kokybiška tekstile, sočia doze BOOST’o, bet ir versta oda. Balandžio 14-ąją debiutuosiantis paskutinysis, virš 100 milijono dolerių biudžeto GoT sezonas susidarys iš 6 epizodų. Na, o šešių marginimų Game of Thrones x adidas UltraBOOST debiutuos jau kovo 22-ąją. Todėl GoT premjerą stebėti galėsite atitinkamai pasipuošę.

Rekomenduojami straipsniai