Intensyviausioms treniruotėms — Dwayne „The Rock“ Johnson UA Project Rock 1

Under Armour — ne itin dažnai girdimas vardas sneakerheadų kalboje, tačiau sporte šio prekės ženklo reputacija neabejotina. Jei tokiu faktu jūsų neįtikino Stephen Curry vardinių batelių serija, galbūt įtikins ką tik pasirodę Dwayne „The Rock“ Johnson batai. Pasak paties Johnson’o, kedai sukurti žmonėms, kurie treniruodamiesi neaukoja stiliaus vardan komforto.

Naujasis siluetas pasižymi tamsiai mėlynu megztu viršumi ir tokio pat atspalvio odos elementais — toks medžiagų derinys turėtų išlikti patvarus nepriklausomai nuo teniruočių tipo ar trukmės. Ant kulno taip pat puikuojasi odinis buliaus galvos formos Dwayne Johnson logotipas, o modelis pavadintas pagal šio aktoriaus pavardę — Project Rock 1.

Norintys išlikti stilingais koncentruodamiesi ties savo sveikata ir stiprybe gali jau nuo šiandien, mat šie batai parduotuvių lentynas pasiekia būtent dabar. Mėgstantiems išsiskirti iš minios ne tik spalvomis ar raštais, bet ir retai girdimais prekės ženklais verta apžiūrėti ir praėjusios savaitės SALOMON x The Broken Arm collab‘ą.

Rekomenduojami straipsniai