Jubiliejinės gėrybės — Reebok Instapump Fury 25th Anniversary

Nuo debiuto 1994-aisiais, Reebok Instapump Fury siluetas tapo pripažintas vienu unikaliausių. Ypač dėl savo ekstravagantiškos formos, paviršiaus ploto išnaudojimo ir ikoniškosios PUMP technologijos, kurią iš dalies nukopijuoti bandė net Nike, savo Air Command Force modelyje. Dvidešimt penktąjį jubiliejų švenčiantis siluetas sugrįžta iki šiol nematytais, tačiau originaliuosius leidimus primenančiais marginimais.

Instapump Fury fanai galės rinktis tarp dviejų skirtingų spalvų derinių — baltos/raudonos ir juodos/žalios. Abu jie pasižymi nailono tiklelio pagrindu, sintetine pėdos vidurio dalimi ir odinėmis detalėmis priekyje. Pats siluetas išlieka nepakitęs, išlaikytas tiek pagrindinių spalvų blokavimas, tiek šiam modeliui būdingas anglies pluošto sutvirtinimas pado centre.

Nors batai jau pademonstruoti oficialiose nuotraukose, leidimo datos Reebok dar neatskleidžia. Nemėgstantiems užsibūti praeityje bei linkusiems žiūrėti į ateitį siūlome paskaityti apie netrukus panašiomis spalvomis pasirodysiančius Nike Zoom Vaporfly 5%.

Rekomenduojami straipsniai