Jubiliejinis atnaujinimas — Nike SB Janoski „Remastered Collection“

Prieš 10 metų pasirodžius Nike SB Janoski kedams, jau iš pirmo žvilgsnio buvo aišku, kad jie taps vienu sėkmingiausių Nike riedlentininkams skirtos linijos papildymų. Savo paprastu ir klasikinius batus primenančia išvaizda Janoski pritraukė ne tik riedlentininkų dėmesį — juos pamėgo šokėjai, hispteriai ir net kedų nemėgstantys žmonės. 10-ojo gimtadienio proga Nike SB skiria visą dėmesį detalėms ir pristato atnaujintus visų Janoski versijų variantus „Remastered Collection.“

Remastered serijoje pasirodys keturios Janoski variacijos — klasikiniai, vidutinio profilio, slip-on bei velcro. Visi šie batai pasiūti iš šviesios verstos odos, kuri iš dalies akcentuoja minimalius pokyčius. Atnaujintuose keduose atsisakyta kraštinių paryškinimo, vietoje perforacijų priekyje atsiranda trečia siūlė, siuvinėtą swoosh’ą pakeičia perforuotas, o ant liežuvio prisiūtos etiketės pakeistos įspaudais. Minimalizmas pereina ir į vulkanizuotą padą — jis taip pat kiek supaprastintas, o priekį išryškina pusiau skaidrus kaučiuko gumos sluoksnis.

Nike SB Janoski „Remastered Collection“ leidimo data nėra atskleista, tačiau parduotuves jie turėtų pasiekti jau greitai. Kiek kitokią situaciją atspindi naujieji New Balance 1500 „All-Over-Print“, kuriuose subtilumą pakeičia ekstremizmas.

Rekomenduojami straipsniai