Kalėdų aprangos kodas Concepts x Nike SB Dunk High „Ugly Sweater“

Vos kalendorius pradeda rodyti gruodžio 1-ąją visas pasaulis ima suktis Kalėdų ritmu. Miestai, parduotuvės ir namai pradeda puoštis šiai šventei. Kalėdinis vakarėlis neįsivaizduojamas be šiltos ir jaukios aprangos. O tie kas mėgsta pasišaipyti iš per daug besistengiančių, atrado naują aprangos kodą — „Ugly Christmas Sweater“ (bjaurus kalėdinis megztinis).

Nike kompanija ir Concepts parduotuvė per šias šventes siūlo pasipuošti ne tik nestilingu Kalėdiniu megztiniu, bet ir sneaker’iais. Tokiai progai išleidžiamas atskiras Nike SB Dunk High „Ugly Sweater“ leidimas. Megzto audinio kedus Concepts papildė tradiciniais Kalėdų paveikslėliais vaizduojančiais imbierinius žmogeliukus, dovanų dėžes, senius besmegenius ir snaiges. Pabaigai: mėlynas Nike swoosh’as ir prie jo derantis padas bei raišteliai. Concepts ir Nike SB Dunk High „Ugly Sweater“ leidimą prie bjauraus Kalėdinio megztinio galės priderinti visa šeima — nuo kudikių iki tėčių ir močiučių.

Patogias ir juokingas Kalėdas su Concepts ir Nike SB Dunk High „Ugly Sweater“ kedais jau galite sau garantuoti užsisakydami kedus Concepts internetinėje parduotuvėje arba nuo gruodžio 7 ieškodami jų visose Nike atrinktose parduotuvėse.

Rekomenduojami straipsniai