Primatas iš rytų sugrįžo – Bapesta Low OG

Po ilgo laiko ir daugybės collab‘ų su kitais brand‘ais, vienas svarbiausių vardų japonų gatvės madoje, A Bathing Ape, šią vasarą sugrįžta prie savo šaknų ir iš archyvų atgaivina tris poras laisvalaikio kedų iš ankstyvų 2000-ųjų. Pirmą kartą po kelių metų Bape sugrąžina vieną savo populiariausių — Bapesta Low modelį, kurį puoš trys klasikinės spalvų paletės.

Įkvėptas Nike Air Force 1 dizaino, praeito dešimtmečio viduryje Bapesta tapo populiariu siluetu tarp hip-hop’o visuomenės. Dėvėti daugelio įžymių žmonių, kaip Pharrell Williams, Kanye West, Soulja Boy ar Lil Wayne, bateliai tapo privalomybe kiekvieno sneakerhead‘o kolekcijoje nuo JAV iki pat Azijos. Japonijos sneakerhead‘ai buvo pametę galvas dėl spalvingų Bape sportbačių, o jų kainos dar iki šiol svyruoja nuo 300 iki 3000 dolerių, priklausomai nuo modelių, kurių kiekvienas buvo išleistas daugiau ar mažiau ribotais kiekiais.

Šįkart A Bathing Ape išleidžia tris OG kedų koloritus, kuriuose dominuoja ikoniška lakuotos odos ir ryškių spalvų kombinacija. Kiekvieną iš jų užbaigia baltas padas, o raištelius puošia ženkliukas, pažymėtas A Bathingf Ape brand‘o logotipu.

Kedai jau pasirodė Bape internetinėje parduotuvėje. Siūloma vienos poros kaina – 258 doleriai.

Rekomenduojami straipsniai