Repo legendos sugrįžta — Nike SB „East West“ Pack

„Ghetto Gospel“ arba „Hipnotize“ — ištisos kartos augdamos klausėsi agresyvių, o kartais neįprastai lyrinių 2Pac ir Notorious B.I.G. dainų. Repo muzikos legendos Tupac Shakur ir Christopher Wallace (arba geriau žinomi kaip 2Pac ir Notorious B.I.G.) liko nepamiršti, o pagerbti juos nusprendė Nike SB. Duoklę old school repo atstovams atiduoda oficialaus patvirtinimo dėl savo reikšmės nesulaukęs Nike SB „East West“ rinkinys.

Biggie, rytų pakrantės atstovui,  dedikuojami SB Dunk Low Pro batai yra padabinti šviesia džinsine medžiaga, plėšytu swoosh’u bei klasikiniu Nike logotipu.

Tuo tarpu vakarų pakrantės atstovui 2Pac buvo skirtas retai pardavime pasirodantis SB Air Force 2 Low. Papuoštas tamsiu džinsu, siluetas pasižymi Tupac’o pamėgtų skarelių raštu kulnų srityje ir kedų viduje.

Abu modelius puošia balti padai ir gum padų pagrindai, stori liežuvėliai bei mėlyni raišteliai, tad džinso bei repo mėgėjams patariame paskubėti, kadangi istorinis Nike SB „East West“ rinkinys jau pardavime. Na, o gatvės stiliaus naujienas sekantiems siūlome apžvelgti ilgai lauktą AJ3 „Katrina“ siluetą.

Rekomenduojami straipsniai