Retro sugrįžimai tęsiasi — Reebok Bolton

Viena iš ryškiausių kedų pasaulio tendencijų 2018-aisiais buvo retro siluetai. Be daugybės į rinką paleistų naujų modelių, šie metai taip pat pasiūlė antrą šansą ir originalioms 90-ųjų sportinės avalynės versijoms — šlovingą debiutą pakartojo Wave Rider 1 OGadidas Torsion Dimension Low „Real Teal“Reebok Pyro ir dar daug kitų modelių. Beje, Reebok anuomet buvo pačioje savo šlovės viršūnėje ir savo archyvuose glaudžia gausią retro siluetų kolekciją, tad nenuostabu, kad šią tendenciją jie planuoja tęsti ir 2019-aisiais.

Jau netrukus dienos šviesą naujais spalviniais sprendimais vėl išvys 1992-aisiais debiutavęs ir 2016-ais perleistas bėgimo siluetas — Reebok Bolton. Kedų entuziastus pasitinka dvi spalvinės variacijos, atkartojančios prieš 27 metus pasirodžiusį leidimą: „Red Rush” ir „Magenta Pop”.

Abiejose porose spalviniai akcentai derinami su baltu padu ir kontrastinga palete: raudonus elementus papildo ryškiai mėlynos šoninės Reebok juostelės, o žalsvas atspalvis priešinamas su juodomis juostelėmis ir smulkiais raudonais elementais. Beje, abiejų porų korpusai taip pat papildyti švelnaus gelsvo atspalvio oda bei sidabro žvilgesio intarpais šonuose.

Trumpai apžvelgiant pade naudojamas technologijas, Reebok Bolton grąžinamas su laikui nepavaldžiu Hi-Lyte padu bei Hexalite paminkštinimais, puikiai prisitaikančiais prie pėdos ir užtikrinančiais ilgalaikį komfortą. Beje, nepamiršta ir apie tradicinį Reebok logotipą ant liežuvėlio bei užrašus ant užkulnio ir šono.

Prekyboje šie batai pasirodys jau sausio 24-ąją, o sekantiems modernesnius leidimus taip pat rekomenduojame peržiūrėti Raf Simons x adidas Stan Smith SS19 kolekciją.

Rekomenduojami straipsniai