Rytų kultūros gerbėjams — DEAL x Reebok Instapump Fury

Nors Feng Shui kompasas visų pirmiausia žinomas dėl turtingos istorijos bei ypatingų savybių, šis įrankis neabejotinai unikalus ir savo išvaizda. Tam pritaria ir Kinijoje įsikūręs kedų butikas DEAL, pristatantis bendrą darbą su Reebok. Šiame leidime egzotiški raštai nuguls ant Instapump Fury silueto.

Iš pirmo žvilgsnio leidimas sužavi dviem aspektais: detalių gausa ir spalvų asimetrija. Nors jam parinkta monochrominė paletė, Instapump Fury būdinga detalių gausa ir ypatingai smulkūs kompaso simboliai tikrai neleis šiems kedams praslysti pro akis.

Kaip ir buvo galima tikėtis, raštų gausa leidime perteikiama nemažai kultūrinės simbolikos — ant suvarstymo sistemos matomas Yin ir Yang simbolis, o didesnio formato hieroglifai atkreipia dėmesį bato priekyje bei ant užkulnio. Prie jų derinama ir kūrėjų simbolika — DEAL logotipu dekoruota liežuvėlio kilpa, o Reebok simbolis matomas raištelių srityje.

Batai prekyboje turėtų pasirodyti jau birželį, o tiems, kuriuos traukia rytų kultūra taip pat rekomenduojam užmesti akį į Sneaker Freaker x Asics GEL-Lyte III “Tiger Snake” leidimą.

Rekomenduojami straipsniai