Saldūs MVP vaisiai — Nike Air Zoom Freak 1

Praėjusią savaitę graikų krepšininkas Giannis Antetokounmpo buvo apdovanotas 2019-ųjų NBA MVP (naudingiausio žaidėjo) titulu, sekusiu po jo puikaus sezono su Milwaukee Bucks. Ta proga Nike pagaliau į prekybą išleido Air Zoom Freak 1 — kedus, kurių pavadinimą įkvėpė krepšininko pravardė Greek Freak.

„Maniau pakalbėsime su penkiais žmonėmis apie tai, kas man patinka avalynėje“, sakė Giannis spaudos konferencijoje. Vėliau jis pridūrė, jog buvo nustebintas žmonių, prisidedančių prie proceso, kiekiu bei tuo, kokio indėlio dizaineriai tikisi iš paties atleto, nuo produkto išvaizdos iki jo reprezentacinių savybių. Batų dizainas pasižymi įvairiakrypčiu pado raštu, leisiančiu greitai keisti judėjimo kryptį, o nemaža pado dalis išsitęsia aukštyn, kad apgaubtų kulną didesniam stabilumui. Komfortą užtikrina Zoom oro pagalvės, o vizualiai batai įkvėpti mėgstamiausios Giannis Antetokounmpo kedų linijos — Kobe — mat šio krepšininko signature kedus graikas nešiojo nuo vaikystės.

Nemenkai padirbėta ir ties vizualiniu stiliumi, kuriame siekta apjungti žaidėjo graikiškas ir nigerietiškas šaknis. Tam sukurtas specialus šriftas, Graikijos vėliavos įkvėptas skaičius „34“ bei logotipas, kuriam sukurti buvo atsižvelgta į tradicinį graikų meną. Pasak Nike, susijungiančiomis G ir A raidėmis pasižymintis logotipas atspindi Giannis stiprybę bei ryšį su šeima.

Nike Air Zoom Freak 1 jau pasiekė parduotuves, o vienas pirmųjų marginimų pavadintas „All Bros“ — ryškiai oranžinis spalvų derinys simbolizuoja žaidėjo santykį su savo broliais. Daugiau Nike išskirtinumo bei Zoom technologijos praėjusį mėnesį pademonstruota Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5 collab’e.

Rekomenduojami straipsniai