Subtilus moteriškumas — Maha x Fila 94 “Ashes of Roses”

Ilgą laiką kedų kultūra buvo išskirtinai vyrų reikalas, tačiau keičiantis laikams pasikeitė ir kedų kultūros įpročiai. Gamintojai ne tik pamėgo kurti leidimus skirtus tik moterims, bet ir kedų parduotuvių, kuriose išskirtinių sneaker’ių gali rasti tik moterys, pradėjo dygti it grybai po lietaus. Viena iš tokių parduotuvių Maha yra įsikūrusi Amsterdame.

Išskirtinės datos ar progos atšvęsti moteriškumui Maha komandai neprireikė, tad dienos šviesą visai netrukus išvys subtili Maha kolaboracija su Fila. Duetas bendram darbui pasirinko Fila 94 siluetą, kuris visai be reikalo buvo primirštas, o šiemet, subujojus chunnky sneakers tendencijai, patyrė tikrą renesanso atgimimą. Lygią baltą odą, kuri sudarys kedų pagrindą, papildys rudos, smėlio ir pilkos spalvos detalės. Fila logotipas ant liežuvėlio bus prisiūtas ant pilko fono, tuo tarpu Maha pavadinimas papildys kedų kulno detalę. Įdomu tai, kad šiame “Ashes Of Roses” leidime Fila 94 batai bus pagaminti be raištelių.

Subtilus ir moteriškas it rožės žiedlapis Maha x Fila 94 “Ashes of Roses” leidimas lentynas pasieks jau gruodžio 19 dieną. Kedus įsigyti bus galima tik elektroninėje Maha parduotuvėje arba toms, kurios apsilankys Amsterdame.

Rekomenduojami straipsniai