Surinkti visus Pokemon’us bus daug lengviau su Fila x Pokemon kedais

1996 metais atsiradęs „Pokemon“ žaidimas užkariavo visą pasaulį. Nintendo sukūrė tokį sėkmingą produktą, jog šis persikėlė ne tik į TV ekranus kaip animacinis filmukas, bet ir į kortų žaidimą bei išmaniuosius telefonus. Jau antrą kartą šiemet japoniškoji frančizė bendradarbiauja su Fila kedų gamintoju.

Pirmajame leidime daugiau sukoncentravę dėmesį ties žymiausiais veikėjais, duetas šįkart leidžiasi prisiminimų upe. Antrajai kolaboracijai  pasirinktas Fila Court Deluxe siluetas. Lygios odos kedai turės velcro juosteles, kurios nukels tiesiai į 90-tuosius.

Apie bendradarbiavimą subtiliai užsimins smulkios detalės. Keturias Pokemon’ų stichijas vaizduos keturios skirtingos pastelinės spalvos, kurios matysis ant sneaker’ių kulno detalės bei viduje. Oranžinė spalva simbolizuos ugnį, žydra — vandenį, žalia — nuodus ir augmeniją, o rožinė — magiją. Ant visų kedų atsiras ir atitinkami simboliai, o liežuvėlį papildys išsiuvinėtas Pokemon’ų rutulys.

Pokemon x Fila leidimą papildys ir Pikachu veikėjui skirti kedai. Šis Court Deluxe siluetas taip pat bus baltos spalvos, o vidus bei kulnas bus geltoni.  Pastarąjį papildys pieštas Pikachu veidelis.

Deja, bet Pokemon x Fila kolaboracijos vaisių kol kas įsigyti bus galima tik pas Pietų Korėjos pardavėjus. Žaidimo ir animacinio filmuko gerbėjai nekantriai trina rankomis ir laukia pasaulinio leidimo.

Rekomenduojami straipsniai