Švelnus natūralumas su Hender Scheme x adidas Originals

Pavasarį pristatę paprastą, tačiau įspūdingą, kolekciją su adidas Originals, japonų odos meistrai Hender Scheme pristato dar vieną projektą su adidas. Artėjančio žiemos sezono kolekcijoje rasime tris poras kedų bei keletą jų tematiką atspindinčių aksesuarų.

Hender Scheme šįkart lieka kiek arčiau savo braižo, tad kolekcijos centre — iš 100% natūralios ir natūraliai dažytos odos pagaminti ZX 500 RM FL (FL = Full Leather). Kitos dvi batų kolaboracijai priklausančios poros taip pat yra ZX 500 RM, tačiau kiek minimalistiškesne išvaizda, kurią sukuria baltos arba juodos spalvos tinklelis. Pastaruosiuose taip pat neatsisakyta plastikinių raištelių kilpų.

Lapkričio 24-ąją debiutuosiančią kolekciją papildo kepurė, iš tinklelio pagamintas krepšys ir krepšelis, galimai skirtas kedams laikyti. Visi aksesuarai pasiūti iš juodos tekstilės, nailono ar tinklelio, su kontrasto suteikiančiomis ir prie kedų derančiomis natūralios odos detalėmis. Gana neutralų leidimą nesenai išleido ir Nike, pristatydami Air Max 180 “Baroque Brown.”

Rekomenduojami straipsniai