TOP5 Kalėdoms paruošti leidimai pagal SNEAKER SPOT

Kalėdinei karštinei apėmus beveik visą pasaulį, kedų gamintojai skuba leisti leidimus paruoštus būtent šiai šventei. Jei vien aprangos Kalėdoms pasiruošti neužtenka siūlome garderobą papildyti ir Kalėdiniais kedais. Labai keisti, arba patogūs — kalėdinių kedų galima rasti kiekvieno skoniui. Keli geriausi — šiame sąraše.

1. Reebok Instapump Fury „Grinch“

Jau kelis metus iš eilės nauja tradicija tapo per Kalėdas pažiūrėti ne tik kultinį filmą „Vienas namuose“, bet ir Kalėdų pasaką „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“. Filmas su Jim Carrey yra pastatytas pagal to paties pavadinimo Dr. Suess knygą vaikams, kurios pagrindinis veikėjas žaliasis siaubūnas Grinčas stengiasi sugadinti Kalėdas. Stropiai suplanuotas kerštas pavogti visas kalėdines dovanas Grinčui, žinoma, nepavyksta ir Vhuvilio gyventojai džiaugsmingai švenčia Kalėdas, nes jų prasmė paslėpta visai ne dovanose, o buvime kartu su savo artimaisiais. Šią visuotinę tiesą 2016-ais metais nusprendė priminti Reebok kompanija. Tų pačių metų gruodžio pradžioje prekeivių lentynose atsirado neįprasti Instapump Fury „Grinch“ kedai. Jau ir taip keistą snekaer’ių siluetą papuošė dar keistesnis žalias kailis, primenantis plaukuotas Grinčo rankas. Tradicinė raudona Kalėdų spalva papildė kedų šonines detales. Daugeliui kedų entuziastų Reebok Instapump Fury „Grinch“ batai tapo puikia kalėdine dovana.

2. Nike SB Dunk High „Krampus“

Jei šiais metais buvote ne itin pavyzdingi, Kalėdų Senelis jūsų tikrai neaplankys. Veikiau jus aplankys jo priešingybė Krampusas. Ši mitologinė būtybė yra kilusi iš vidurio Europos ir Kalėdų naktį ateina nubausti pačius nepaklusniausius vaikus. Raguotas, pusiau žmogus Krampusas atsidūrė ne tik vaikų košmaruose, keistose senovinėse atvirutėse, bet ir ant Nike SB Dunk High kedų. 2012-ais metais Nike kompanijos dizaineriai sukūrė juodus Nike SB Dunk High batus pagamintus iš juodo kailiuko detalių ir blizgios juodos odos priekyje, kuri priminė siaubingą Krampuso atvaizdą. Kedus taip pat papildė demono portretas ant kedų liežuvėlio bei šmaikštus Krampuso ir Kalėdų Senelio piešinys ant vidpadžių.

3. Asics Gel „Christmas Pack“

Paprasti ir patogūs kedai šiuo laikotarpiu tampa tikra atgaiva minimalizmą mėgstantiems kolekcionieriams. Kas gi jei ne japonai Asics kasmet nudžiugina Kalėdiniais, bet minimalistiškais leidimais. Vienas tokių leidimų buvo sukurtas 2016-ais metais, kai į prekybą Asics paleido „Christmas Pack“ kedus. Asics Gel-Lyte V batai buvo pagaminti iš tamsiai žalios verstos odos, primenančios Kalėdines egles. Tuo tarpu Asics Gel-Lyte III, priminė tamsų žvaigždėtą dangų dėl savo tamiai mėlyno korpuso. Kalėdinės detalės šiame leidime buvo matomos tik pačiam avėtojui, nes kedų vidų Asics papuošė Kalėdinių raštų tekstile.

4. Vans Slip-On „Charlie Brown Christmas“

Vans ir „Peanuts“ duetas tapo gerai žinomas kedų pasaulyje. Ne vieną bendrą kolaboraciją sukūręs duetas dažnai dovanoja savo ištikimiems gerbėjams išskirtinių sneaker’ių. Ne išimtis buvo ir 2017-ieji metai, kai gražiausia Kalėdine dovana tapo Vans Slip-On „Charlie Brown Christmas“ leidimas. Mažos detalės čia nebuvo reikalingos mat Vans Slip-On siluetą pilnai puošė Charlie Brown ir Peanut paveikslas. Kalėdiniai papuošimai, eglutė ir sniego fonas — ko dar gali reikėti tobuloms Kalėdoms?

5. Nike Air Max 90 „Candy Cane“

Per kiekvienas Kalėdas Nike kompanija džiugina snekaerhead’us įvairiais Kalėdiniais leidimais. Jų įkvėpimu tampa bjaurūs kalėdiniai megztiniai, eglutės papuošimai ar kiti Kalėdiniai atributai. 2015-ais metais naujam leidimui įkėpimu tapo spalvotos saldainių lazdelės, kurios dažnai naudojamos kaip eglutės žaislai ar dovanų papuošimai. Nike dizaineriai nusprendė, jog vien spalvine gama apsiriboti neverta, tad Nike Air Max 90 modelį pagamino iš baltos odos, o visą siluetą papuošė spalvotai candy cane piešiniais. Šventiškumo šiam leidimui pridėjo raudoni satino raišteliai bei terry medžiagos Nike logotipas.

Rekomenduojami straipsniai