Tostas legendinei Nike kolaboracijai — Air Max 180 „Baroque Brown“

Gatvės stiliaus ir kedų butikas Nom de Guerre kartu su Nike 2005-aisiais pristatė Air Max 180 kolaboraciją. Batai buvo išleisti vos 100 porų tiražu, o vėliau jie tapo vienu ieškomiausių visų laikų Air Max 180 leidimų. Nebuvo naivu tikėtis, kad kada nors šį leidimą bus bandyta pakartoti, tačiau panašu, kad Nike norėjo padovanoti jį kantriausiems kedų entuziastams. Po 13 metų išsvajotoji spalvų paletė grįžta su nauju pavadinimu —  „Baroque Brown“.

Su niekuo nesupainiojamą retro įspūdį naujame leidime kuria pieniško šokolado rudumą atkartojanti zomša. Ji korpuse tobulai dera su pieno baltumo oda, o išsvajotąjį spalvinį trio užbaigia subtilūs rausvi elementai. Ryškiu kontrastu siluete akį traukia Nike swoosh’as, ant liežuvėlio esantis užrašas „180 AIR“ ir tradicinis NIKE AIR  logotipas ant užkulnio. Lengvu kontrastu dėmesį atkreipia ir žydros spalvos elementas ant pado, matomas iš abiejų bato pusių.

„Baroque Brown“ leidimą galima įsigyti jau dabar, o ieškantiems akiai malonių kontrastų taip pat siūlome žvilgtelėti į neseniai pasirodžiusius Yeezy Boost 700 “Mauve”.

Rekomenduojami straipsniai