Visos akys į vakarus — FILA 96 “All Eyez on Me”

Sunku būtų paneigti, jog Tupac Shakur buvo (ir yra) vienas daugiausiai įtakos padariusių visų laikų atlikėjų. Tragiškai žuvęs reperis bei aktorius laikomas vienu svarbiausių atlikėjų ne tik repo, bet ir visos muzikos raidos istorijoje. Praėjusį pavasarį įtrauktas į Rock & Roll Hall of Fame, dabar jis gauna išskirtinį FILA batelių leidimą.

Naujausiam savo projektui kompaniją FILA įkvėpė ne kas kitas, o Tupac Shakur nuotrauka, buvusi “All Eyez on Me” albumo lankstinuke. Joje reperis matomas su FILA Grant Hill II modeliu — dabar žinomu kaip FILA 96. Tiek albumas, tiek FILA kedai, kaip sufleruoja jų dabartinis pavadinimas, buvo išleisti 1996-aisiais. Reperio simboliką FILA atskleidžia pasinaudodami keliomis detalėmis — ant albumo viršelio vyraujančiomis juoda bei raudona spalvomis, atlikėjo tatuiruotėmis ir galiausiai vakarų pakrantei būdingu skarelių raštu. Pastarasis puošia vidų, kol apie tatuiruotes užsimena pro skaidrų raudoną padą persišviečiantis kryžius. Žinoma, yra ir tiesioginė nuoroda į muzikos albumą — vienoje batelių pusėje parašytas jo pavadinimas.

“All Eyez on Me” kopijų vien Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo parduota daugiau nei 10 mln. Deja, tokio kedų kiekio FILA tikrai nepagamins, todėl norintiems tektų iš anksto pamąstyti kaip juos gauti. Kada šie sportbačiai atvyks į JAV ar Europą nėra aišku, tačiau japonai spės juos gauti dar iki Kalėdų — tolimuosiuose rytuose šis leidimas numatomas gruodžio 23-ąją.

Rekomenduojami straipsniai