adidas Superstar modelis dėmesio sūkury — estetikos atkartojimo variacijos ant ZX8000 modelio

Įdomi naujiena adidas Original gerbėjams, kurie dievina Trefoil Logo (arba kaip mes lietuviškai vadiname — “tulpės” logotipu).  Tiesa, šiemet jau teko matyti šį-tą panašaus, kai sausio mėnesį Superstar modelis buvo pristatytas gimtosiomis Rivalry Lo spalvomis ir kitais šiam modeliui būdingais akcentais, pavyzdžiui “superstar” užrašu ant kulno dalies. Tie, kas atidžiai sekė naujienas, balandžio mėnesį galėjo pamatyti vice-versa reiškinį, kai Rivalry Lo modelis virto senais nutrintais Superstar’ais su imituotomis pageltusiomis klijų dėmėmis, tarytum suskilinėjusiomis juodomis juostelėmis ir pageltusiu nuo laiko padu.

Unikalus reiškinys įsibėgėjo ir toliau yra sėkmingai plėtojamas. Identiška sendinto bato estetika, kaip ir ant Rivalry Lo modelio, atsigula ant ZX8000 modelio paviršiaus. Imituojama viskas iš ko tik galima atpažinti adidas Superstar modelį, tik ne šviežiai ištrauktą iš dėžutės, o gerokai mučiusį gyvenimo. Pradėti galėtume ties sodriai geltonu padu — taip išties nutinka Superstar modeliui: su laiku pado guma oksiduojasi ir iš akinančiai baltos tampa pageltusia arba sodriai gelsva (tai yra tikras ir normalus reiškinys, o atspalvio sodrumas priklauso nuo avėjimo salygų). Tęsti galėtume ties panašiai pageltusiu kedų priekiu, kur yra imituojama Superstar modelio guminis priekis ir taip pat pageltusių klijų dėmių imitacija. Galų gale net klasikinės trys juostelės pavaizduotos lyg būtų pavargusios nuo ilgo ir atkaklaus avėjimo.

Labiausiai džiugina tai, jog viskas šdirbta iki smulkų detalių — net ant kedų liežuvėlio sukurtas raištelių nutrynimą ant odos imituojantis raštas. Beje, visos minėtos imitacijos niekaip nepakeičia originalios ZX8000 kedų modelio struktūros, nes sendinimo atkartojimas išgautas paviršiaus dažymo būdu.

 

Rekomenduojami straipsniai