Būsimasis adidas Originals šeimynos narys — aštrusis adidas Kamanda

Išties nuostabu ir netikėta, bet pasiruošimas sekantiems metams adidas stovyklavietėje yra įgavęs fenonemalų pagreitį. Dar neseniai mūsų aptartas Prophere modelis tikrai pasirodė lyg paskutinė šių metų naujiena iš adidas. Visgi panašu, kad galimybė apžvelgti ateinančių 2018-ųjų metų trijuostes naujienas jau yra mūsų direktyvoje. Adidas pozicija sporto, o tiksliau futbolo segmente, yra tvirta ir aiški: geriausių pasaulyje futbolininkų vardiniai futbolo bateliai, skirtingo kalibro futbolo komandų parama ir iš tolo matomi logotipai UEFA bei FIFA čempionatuose. O kur dar beribė jūra stadionuose plazdančios trijuostės fanų atributikos. Todėl pristatome jums šviežiausią naujieną, pasiekusią mus adidas darbuotojo Till Jagla dėka – futbolo įkvėptą adidas Kamanda.

Nuotraukose matomas juodu nubuku padabintas Kamanda viršus atrodo paprastas ir patvarus. Praktiška spalva ir kokybiška medžiaga tikrai nenuvils kokybės ir komforto atžvilgiu. Dantuotas chunky kitais metais debiutuosiančio Kamanda padas atrodo iš pirmo žvilgsnio kiek neįprastas, bet įkvėptas agresyvių žaidybinių momentų bei žolės tekstūros, jis tikrai išsiskirs iš minios ir gatvėje neliks nepastebėtas. Bendras bato siluetas turi panašumų su aukščiau paminėtu Prophere modeliu, bet savo logotipu ir visiškai nauju dizainu Kamanda modelis prisijungs prie adidas Originals šeimynos ir tokių jos senbūvių kaip Superstar, Stan Smith ir new fish on the block – Iniki Runner.

Kol kas tikslios debiuto datos neturintys, bet savo siluetu ir skambiu vardu dėmesį traukiantys Kamanda kedai jūsų dispozicijai yra tik nuotraukose. Visgi nieko nėra geriau, kaip naujuosius metus pradėti su naujais batais. Tad visi sporto mėgėjai taupykite ir ruoškitės – Kamanda is on it’s way.

Rekomenduojami straipsniai