Nebijantiems ryškių spalvų — Air Force 1 Low Utility „Volt“

Air Force 1 Low Utility — naujausias Nike eksperimentas su klasikiniu Air Force 1 siluetu. Atnaujintas modelis, kuriame raištelius pakeitė platūs dirželiai, pristatytas artėjant rudeniui. Pirmieji leidimai, „Sequoia“ ir „Black“, parduotuvių lentynas pasiekė tik lapkričio 1d., o nieko nelaukiant pristatomas dar vienas spalvinis variantas — „Volt“.

Šis leidimas sudomins tuos, kuriems batai tampa pagrindiniu stiliaus akcentu. Korpusui parinkta spalvų paletė, kurios tiesiog neįmanoma nepastebėti: jis traukia akį žalsvu neono atspalviu, o detalės išsiskiria atšvaitiniu audiniu. Militaristinį elementą atnaujintam siluetui suteikia masyvūs dirželiai, pakeičiantys įprastinius raištelius, o užkulnio kilpa iškeičiama į platų dirželį su juodu pusžiedžiu. Logotipui taip pat skiriama nemažai dėmesio: swoosh’as neonine spalva kontrastuoja ant vieno iš dirželių, o Nike užrašas matomas ant liežuvėlio.

„Volt“ prekyboje pasirodys lapkričio 29d., o ryškių spalvų mylėtojams taip pat rekomenduojame nepraleisti Dragon Ball Z X adidas Ultra Tech „Vegeta” leidimo.

 

Rekomenduojami straipsniai