Sėkmingai metų pradžiai — Puma RS-X Trophies leidimas

Puma RS-X siluetas pristatytas dar labai neseniai — 2018-ųjų lapkritį. Unikali modelio estetika, kurioje supintas retro kedams būdingas masyvumas, aštrios formos bei ryškios spalvos, buvo iš karto pastebėta tiek kedų entuziastų, tiek ir Puma kūrybinių partnerių. Praėjus vos porai mėnesių nuo pirmojo leidimo, naujas spalvines variacijas RS-X „matavosi“ projektuose su Hot Wheels bei Hasbro.

Apžvelgus sėkmingą RS-X debiutą, natūralu tikėtis, kad šio modelio  Puma neapleis ir 2019-aisiais. Puikią metų pradžią jam žada RS-X Trophies leidimas, kuris prekyboje pasirodys jau sausio 17-ąją.

Priešingai nei ankstesniuose leidimuose, ketveriukei pasirinkta gan subtili spalvų paletė, kurioje labiau žaidžiama tekstūromis, o ne ryškumu. Masyviame korpuse, sukurtame iš persidengiančių odos sluoksnių, daugiausia dėmesio sulauks metalinio žvilgesio elementai.

Aukso ir rožinio aukso atspalviai kontrastuos su juodu korpusu, prie kurio derinamas baltas padas. Kiek tamsesni bronzos žvilgesio elementai išsiskirs baltame korpuse. Tamsiausiam — plieno — atspalviui parinktas žemės spalvų korpusas.

Visas keturias poras bus galima įsigyti internetinėse bei fizinėse parduotuvėse visame pasaulyje, o sekantiems naujienas iš Puma taip pat siūlome užmesti akį į Bradley Theodore x Puma Thunder leidimą.

Rekomenduojami straipsniai