Vintažiniai kedai atgimsta su SUPREME ir Nike Air Max Tailwind 4

Su naujausios kolekcijos pristatymu SUPREME prekės ženklas pristatė ir naują bendrą darbą su Nike. Tai nėra pirmas kartas, kuomet šių prekės ženklų keliai susikerta, tačiau šįkart į dienos šviesą ištraukiamas vintažinis ir mažai kam žinomas Nike gamintojo modelis. Beje, šis modelis tik po SUPREME leidimo buvo perleistas OG spalvomis, taigi SUPREME, galima sakyti, ėmėsi iniciatyvos, kad senas vintažinis modelis būtų sugrąžintas į prekybą. Žinoma, tai ne atsitiktimumas, šiemet Air Max Tailwind 4 modelis švenčia apvalų, 20-ies met7 jubiliejų, nuo tada kai pirmą kart pasirodė parduotuvių lentunose.

Vintažiniai siluetai pristatomi klasikinėmis SUPREME spalvomis ir dvejais skirtingais spalviniais sprendimais. Pirmasis kiek primena vieną iš Nike Air Max 98 „SUPREME“ kolekcijos, kur taip pat buvo panaudotos klasikinės spalvos ir atspalviai. Baltos odos korpusas su raudonos spalvos megztomis detalėmis ir baltas padas su didelėmis oro pripildytomis pagalvėmis.
Antrasis variantas vaizduoja kiek tamsesnį charakterį ir melsvus bei gelsvus akcentus. Taip pat visiškai juodas padas ir navy blue spalvos Nike Swoosh ženklinimas.