Alternatyva raišteliams — Air Force 1 Mid Utility

Be naujų siluetų ir keleto iš archyvo prikeltų modelių, šiemet Nike sistemingai laikėsi ir dar vienos tendencijos — esamų modelių perdirbimo Utility principu. Metų eigoje raišteliai į storas juostas išmainyti Air Force 1 Low, Air Force 1 High, VaporMax ir Air Force 270 siluetuose, o netrukus šią kolekciją papildys dar vienas narys — Air Force 1 Mid.

Air Force 1 Low Utility ir Air Force 270 Utility

Naujas silueto charakteris atskleidžiamas pasitelkiant žalsvų atspalvių paletę ir žiupsnelį ryškios oranžinės spalvos, kuria batai dekoruoti ties kulnu. Odinio korpuso centre atsidurs greitą apsiavimą garantuojantis užtrauktukas, o apie visą batą apsivys priekyje susegama juosta. Utility estetiką dar labiau sustiprins ir kitos praktiškos detalės — juosteles sujungiantis plastiko žiedas šone bei kilpos ant užkulnio ir liežuvėlio. Nors visi esminiai pakeitimai padaryti korpuse, nenuvils ir padas — jis atkreips dėmesį nedažnai keduose pastebimu žaliu atspalviu.

Šis modelis prekyboje turėtų pasirodyti artimiausiu metu, o sekantiems Nike naujienas taip pat rekomenduojame žvilgtelėti į šventišką Air Max 98 „Chinese New Year“ leidimą.

Rekomenduojami straipsniai