Kedai maksimalistėms — Nike Air Force 1 High Jester „Rox Brown“

Rox Brown geriausiai žinoma kaip įžymybių stilistė, tačiau ši mergina, turinti nemažą sekėjų būrį socialiniuose tinkluose, pamažu tampa vis labiau matoma kaip influencerė. Visai neseniai paskelbta ir pirmoji jos kedų kolaboracija, kurioje rožės simboliai ir satinas nugulė ant Air Jordan I silueto. Išskirtinai moterims skirtas leidimas tapo puikiu įrodymu, kad moteriškumas neapsiriboja rožine spalva ir blizgučiais, o Rox jis paskatino ir toliau siekti savo svajonių.

Apie tai mergina prakalbo savo Instagram paskyroje, kur ji pasidalino naujiena apie dar vieną kolaboraciją. Rožės simbolis šįkart nugulė ant stilistei labai svarbaus modelio — Nike Air Force 1 High Jester. Jį Rox prisimena dar iš mokyklos laikų, kai jau svajojo apie šiuos kedus, tačiau su mama gyveno labai neturtingai, tad paprasčiausiai negalėjo sau to leisti.

Juodame šio leidimo korpuse akį labiausiai traukia sidabro spalvos elementai. Vieninteliu ryškiu akcentu tampa ties kulnu išsiuvinėta rožė, tačiau ir be jos šie batai nestokoja dinamiškumo. Pagerbiant miestą, kuriame Rox gyvena ir kuria, ant liežuvėlio išsiuvinėtas užrašas „NYC“, persidengiantis su Nike logotipu. Swoosh’as naujai pateiktas ir korpuso šonuose: tradicinė jo vieta „apibrėžta“ sidabro spalvos siūlais, o odinė detalė patraukta kiek žemiau ir persidengia su padu. Beje, prie jos taip pat prisiūta sidabro spalvos juostelė su užrašu „UPTOWN“ ir Nike logotipu.

Šį leidimą įsigyti galima nuo gruodžio 12d., o besidomintiems idėjiškai turtingomis kolaboracijomis taip pat siūlome paskaityti apie Martine Rose x Nike Air Monarch leidimą.

Rekomenduojami straipsniai