Linkėjimai iš Niujorko — Dover Street Market x Nike Air Force 1 Low

Niujorkas — tai miestas, siejamas su nesuskaičiuojama daugybe žmonių, personažų, filmų, serialų ir prekės ženklų. Stiprias šaknis čia įleidę ir Nike bei Dover Street Market. Naujausias jųdviejų projektas — stipri dedikacija, ko gero, žinomiausiam miestui kitame Atlanto krante.

Naujausiam leidimui pasirinktas tikra Nike klasika pripažintas Air Force 1 Low siluetas. Beje, Niujorkas taip pat užkoduotas ir šio modelio DNR. Vienu metu Harlemo rajone jis tapo toks populiarus, kad šie batai įgavo Uptowns pravardę.

Iš pirmo žvilgsnio į šį leidimą tampa aišku, kad jo dizainas kurtas remiantis minimalistine estetika. Prie balto pado nepriekaištingai dera identiško atspalvio korpusas, kuriame išsiskiria tik kūrėjų simbolika. Juodu kontūru apvestą swoosh’ą bato šone papildo mažesnis Nike logotipas ant priekio, o identiški užrašai „NYC“ ir „DSM“ pastebimi ant liežuvėlių, ties kulnais bei ant užkulnių. Beje, jie papildomai dekoruoti smulkiais raudonais swoosh’ais.

Kolaboracija prekyboje pasirodys jau gruodžio 20-ąją, o pasiilgusiems spalvų siūlome žvilgtelėti į ASICS GEL-Kayano 5 „Stone Grey“ leidimą bei Purlicue x Vans „Year of the Pig“ kolekciją.

Rekomenduojami straipsniai