Stalo futbolo manija su 24 Kilates x Reebok Classic Nylon „F.C.V.K.”

Kiekvienas daugiau ar mažiau prisimena 2010-ųjų pasaulio futbolo čempionatą, kuris vuvuzelų gausmu užkrėtė visą pasaulį. Šis renginys sukėlė didelį šurmulį ir kedų rinkoje — ko gero, tik patys entuziastingiausi sneakerhead’ai galėtų išvardinti dešimtis kedų gamintojų ir leidimų, kurie buvo sukurti specialiai šiai progai. Maždaug tuo metu pasirodė ir bendras 24 Kilates x Reebok projektas — „ F.C.V.K. Pack”, kurį sudarė dvi poros kedų su mėlynais akcentais bei sportinio stiliaus džemperis. Nepaisant reklamos ir vakarėlio, surengto 24 Kilates parduotuvėje Barselonoje, šie leidimas, deja, paskendo čempionato triukšme ir nesulaukė ypatingo dėmesio.

Praėjus aštuoniems metams, 24 Kilates ir Reebok meilė futbolui grįžta nauju pavidalu. Šįkart kolekcija analogiška — vėl pristatomi dveji batai bei sportinio stiliaus džemperis. Vis dėlto, jie dedikuojami ne žaidėjams ošiančiuose stadionuose. Naują leidimą įkvėpė Futboleta, ispaniška stalo futbolo rūšis. Simbolika perteikiama ir kolekcijos spalvomis: raudona atspindi medinį „stadioną”, o žalia — plotą, kuriame juda figūrėlės. Beje, Classic Nylon siluetai taip pat papildyti antsiuvais ant užkulnio ir liežuvėlio. Jie sukurti atkartojant simboliką, kurią įprasta matyti ant sportinio stiliaus džemperių.

Kolekcija prekyboje pasirodys jau gruodžio 15-ąją, o Reebok gerbėjams taip pat siūlome užmesti akį į jų projektą su Opening Ceremony.

Rekomenduojami straipsniai