Airiškos linksmybės su size? x adidas Originals City Series “Dublin”

Nespėję iš Nike sandėlio ištraukti Elite modelio, po šešių metų pertraukos size? komanda rado laiko pasikuisti ir po adidas archyvus. Iš pastarųjų britai nusprendė sugrąžinti absoliučia klasika kedų pasaulyje tapusį Dublin modelį, priklausantį City Series linijai.

Dublin — paprastas, tačiau išskirtinis adidas siluetas, kurio esmė slypi tam tikrais pasaulio miestais paremtose spalvų kombinacijose. Turint omenyje, kad size? yra britų kompanija, kolaboracija atrodo tokia tiesmukiška ir akivaizdi, kad net norisi juoktis. Minėtąjį siluetą jie nusprendė skirti Šv. Patriko dienos šventei, vykusiai šį savaitgalį, tad City Series “Dublin” modelį šiai progai pasirinko nudažyti smaragdine žalia spalva bei priklijuoti juodą padą. Žinoma, kaip įprasta su size? Exclusive leidimais, be dėmesio detalėms neapsieita — viduje pėdas pasitiks dobilais margintas vidpadis.

Šventinis, Airijos sostinės vardu pakrikštytas, siluetas jau buvo pasiekiamas tik iš size? per pačią Šv. Patriko dieną. Linkusiems prie kiek išraiškingesnių avalynės formų siūlome žvilgelėti ir į ta pačia proga sukurtus New Balance 990v4.

 

Rekomenduojami straipsniai