Dizainas, praktiškumas, technologija: White Mountaineering x adidas Originals NMD R2

Funkcionalizmas su novatoriškos technologijos pagalba. Su tokia idėja Yosuke Aizawa 2006 metais įkūrė White Mountaineering. Japonų aprangos gamintojas pasiūlymą kurti kartu su adidas Originals gavo dar 2010 metais. Yosuke skyrė daug laiko kitoms kolaboracijoms, dėl to šios idėjos realizacija užtruko net 5 metus, o jos rezultatas — White Mountaineering x adidas Stan Smith siluetas. Paskutinę savo collab’oraciją pristatę anksčiau šiais metais, White Mountaineering ir adidas paruošė dar vieną kolekciją, kurios dalis — du nauji NMD R2 koloritai.

White Mountaineering brand’as pasižymi moderniu, utilitariniu gatvės stiliumi, kasdienio praktiškumo ir technologijos junginiu, o visa tai — savybės, puikiai derančios su futuristiškais adidas NMD modeliais. Kaip įprasta šio gamintojo produktams, kuriant batus daug dėmesio buvo skirta papildomam funkcionalumui.  Šįkart bateliuose dominuoja juoda ir žalsva spalvos. Iš įprastų NMD juos išskiria tokios detalės, kaip ankstesnėje kolekcijoje matytos trys juostelės, pažymėtos White Mountaineering prekės ženklu, taip pat ir logotipai ant liežuvio bei dirželio už kulno. Sportbačių komfortą užtikrina itin lengva konstrukcija iš kojinę primenančios PrimeKnit medžiagos ir padui panaudota adidas Boost technologija.

Collab’oraciją White Mountaineering x adidas Originals planuojama išleisti liepos 15 d. pasirinktose adidas Originals parduotuvėse ir internetu, kartu su dar didesniu drabužių ir avalynės asortimentu.

Rekomenduojami straipsniai