Ieškantiems motyvacijos bėgimui — adidas x UNDEFEATED

Sumanus dizainas, patvarumas ir moderni estetika — tokiais komplimentais galima apipinti ilgametį adidas ir UNDEFEATED bendradarbiavimą. Kaip ir buvo galima tikėtis, artėjant vasarai sėkmingas duetas pristato dar vieną dėmesio vertą kolekciją.

Naujausias leidimas ypač aktualus ne tik bėgimo entuziastams, bet ir visiems mėgstantiems leisti laiką gryname ore. Jo centre — net trys kedų siluetai: adizero, GSG9 bei Climacool. Pastarasis modelis prekyboje pasirodys pirmą kartą.

Kolekcija įkvėpta militaristinės tematikos: joje dominuoja alyvuogių žalsvumo atspalvis, derinamas su juodais elementais bei ryškaus oranžinio atspalvio detalėmis. Trumpai aptariant kiekvieną kedų modelį, Climacool išsiskiria unikalia suvarstymo sistema, šonuose sutvirtinta zomšos elementais. Aptakus adizero siluetas pritaikytas greičiui, o futuristinę estetiką transliuojantis GSG9 modelis pasižymi užtrauktuko tipo užsegimu bei itin giliais protektoriais ant pado, gerinančiais sukibimą su bet kokiu paviršiumi.

Kolekcijoje taip pat gausu ir sportinio stiliaus drabužių — džemperių, kelnių, šortų, marškinėlių bei viršutinių drabužių, skirtų ir kiek atšiauresniam orui. Be to, leidimas papildytas ir bėgikams naudingais aksesuarais: sportiniu krepšiu, rankšluosčiu, vėjastriuke.

Batai bei visi kiti kolekcijos elementai prekyboje pasirodė jau gegužės 11-ąją. Beje, kedų entuziastams taip pat rekomenduojame žvilgtelėti į 1990-ųjų įkvėptas naujienas iš Asics.