Ieškantiems nuotykių — KITH x adidas Terrex ketveriukė

Ronnie Fieg vardas kedų pasaulyje pastaruoju metu linksniuojamas itin dažnai. Vien per pastarąjį pusmetį jo įkurta kompanija KITH pristatė kolaboracijas su Converse, Tommy Hilfiger, o su New Balance jų sukurta ne viena ir ne dvi. Ilgamečiai ryšiai KITH jungia ir su industrijos gigantu adidas, o žieminiais drabužiais turtingoje Aspen kolekcijoje išvysime net keturias adidas Terrex poras.

Po daugybės užuominų, pasirodžiusių socialiniuose tinkluose, pristatomi du siluetai: Free Hiker ir Skychaser. Kiekvienam jų pritaikyta po du marginimus, kurie prekyboje pasirodė gruodžio 26-ąją.

Free Hiker sukurtas iš tankaus Primeknit audinio. Kuriant siluetą, atsparų gamtos iššūkiams, korpuso priekis sustiprintas plastiko elementu, o padui naudota Boost technologija bei Continental gumos raštas, puikiai sukimbantis su kiekvienu paviršiumi. Skychaser siluetą su Free Hiker sieja panaši konstrukcija, tačiau šis kiek žemesnis. Visi kolekcijos batai papildyti spalvingais raišteliais bei logotipais, o jų spalvų paletė dera ir su kitais Aspen leidimo drabužiais.

Visos keturios poros jau parduodamos KITH parduotuvėse bei tinklalapyje, o vertinantiems praktiškumą taip pat siūlome užmesti akį į Cav Empt x Nike Air Max 95 leidimą.

 

Rekomenduojami straipsniai