Kaip apsirengti Naujų Metų vakarui per 60 sekundžių

“Tai… kur naujus?” Jeigu jus kankina šis ir dar tokie klausimai kaip “ką apsirengti?”, o Naujų metų vakarėlis jau ant nosies — skaitykite toliau.

Paskutinės minutės patarimas. Naujųjų metų vakaras be jokių abejonių yra papuoštas žaismingumu, ryškus it populiarieji Sidnėjaus arba Niujorko Time’s Square fejerverkai. Visgi ne veltui sakoma, jog kokia apranga, tokia ir šventė. Kad ir kur besiruoštumėte sutikti Naujuosius, svarbu pasirinkti tinkamą aprangą ir susikurti įvaizdį pagal aplinką ir nuotaiką. Tačiau net jeigu ir iš anksto nepasiruošėte, užteks atsidaryti spintą ir prisiminti kokie senai užmiršti perliukai ten slypi.

Kontrastas. Pasirinkta aplinka yra prabangi ir puošni. Tačiau net ir tokioje aplinkoje galima vietoje klasikinių batelių pasirinkti sportinę avalynę. Su tokia avalyne bus patogu užkalbinti merginą prie baro ir judėti šokių aikštelėje. Įspūdžiui sustiprinti galima rinktis sportinę avalynę pagamintą iš prabangių medžiagų, kuri atitiks dress-code, o patys jausitės jaukiai ir patogiai.

Pirmasis įvaizdis. Pora pasirinko sutikti naujuosius jaukiame bare, kur iš pradžių praleis laiką prie stalo, o vėliau šokiai persikels prie baro. Damos pasirinkimas tokiam vakarui yra tamsiai mėlynos spalvos aksominė suknelė, trumpi faux-fur kailiniai su derančiais mėlynais motyvais, lengva rankinė ir, žinoma, sportiniai Adidas Superstar Satin kedai. Džentelmeno įvaizdis susideda iš melsvų neįpareigojančių marškinių, laisvų smėlio spalvos kelnių, vilnos palto ir Nike Air Force 1 verstos odos sportinių batelių. Pastarieji šiuo atveju spalviškai suderinti su damos kailiniais. Tokia smulkmena gali subtiliai išduoti apie poros statusą. Kedai šiame kontekste atrodys prabangiai, o svarbiausia, išmušus vidurnakčiui jų nereiks pasikeisti į patogesnę avalynę.

Antrasis įvaizdis. Pora pasirinko vakarą praleisti aktyviai, pernelyg neužsibūnant vienoje vietoje ir aplankant draugus keliuose skirtinguose vakarėliuose. Tokiai progai puikiai tiks kiek laisvesnis, mažiau įpareigojantis ir dar patogesnis įvaizdis. Čia prabangą kompensuos įdomios detales, nestandartiniai kirpimai ir medžiagiškumas. Dama pasirinko puošnų vientisą kombinezoną, kuriame dominuoja blizgūs sidabro spalvos akcentai, derantys auskarai ir panašaus spalvinio sprendimo New Balance 574 kedai. Tuo tarpu džentelmeno pasirinkimas yra balti marškiniai, raštais išsiuvinėtas bomber jacket švarkas, siaurėjantys pilki džinsai ir taip pat Adidas 350 verstos odos kedai.

Abu poros įvaizdžius kedai ne tik papildo, bet ir tampa neatsiejama aprangos dalimi. Užtenka šiek tiek pagalvoti, kokie kedai galėtų derėti prie jūsų jau turimų kailinių, suknelės, švarko ar palto ir jūsų įvaizdis naujų metų naktį taps šviežias ir gaivus.


Nuotraukos: Tomas Šaltis

Stilius: Marija Valeškaitė

Rekomenduojami straipsniai