25-eri metai avalynės istorijos — Reigning Champ x Asics

Neretai laikomi vienos stipriausių Gel-Lyte III kolaboracijų autoriais šio silueto populiarumo viršūnėje, Reigning Champ dar kartą susivienija su Asics. Šįkart bendradarbiavimo vaisiais tapo šių metų populiariausi Asics siluetai — Gel-Kayano 5 OG ir Kayano 25. Praeitį su modernia kasdienybe jungiantis collab’as susietas spalvų palete, nors tuo pačiu nemenkai skiriasi vienas nuo kito.

Klasikinis Gel-Kayano 5 OG išpildytas baltos, juodos ir smėlio spalvų deriniu — dominuojant juodai spalvai, gale ir šonuose smagaus kontrasto suteikia įvairaus medžiagiškumo smėliniai tonai, o viską į visumą sujungia baltas padas. Tuo tarpu Kayano 25 siluete atsisakyta baltos, o juoda palikta tik kulno detalėje bei pade. Toks išpildymas padeda atkreipti dėmesį į šių dviejų modelių skirtumus bei tai, kiek pažengė avalynės dizainas bei konstrukciniai sprendimai per 25-erius metus.

Paženklinti subtiliu Reigning Champ branding’u, batai prekyboje pasirodys jau birželio 15-ąją. Kiek kitą Gel-Kayano 5 variaciją collab’ui visai neseniai pasirinko ir Awake NY.

Rekomenduojami straipsniai