Be praeities nebūtų ateities — Sean Wotherspoon x Nike Air Max 97/1

Jau porą metų Nike kviečia sneakerhead‘us švęsti kovo 26-ąją — dieną kuomet 1987-aisiais buvo pirmą kartą išleisti Air Max 1 kedai, tuo metu pakeitę požiūrį į technologijų panaudojimą avalynėje. Šių metų kovą taip pat buvo surengtas konkursas RevolutionAir — jam atrinkti 12 dalyvių buvo jauni kūrybiški žmonės, kuriems buvo patikėta viena užduotis — pasinaudojant Air Max praeitimi sukurti galimą ateities vaizdinį.

Konkursą laimėjo vaikinas Sean Wotherspoon, sukūręs Air Max 1 ir 97 hibridą, kuriame sujungia 87-ųjų Air Max 1 padą ir 97-ųjų viršų, tačiau vienas iš įkvepimo šaltinių — 80-ųjų velvetinės Nike kepuraitės. Visas viršus susiūtas iš skirtingų spalvų velveto, ant kurio išsiskiria tik džinsinis kulno dirželis su tekstu VA to LA (nuo Virdžinijos iki Los Andželo). Taip pat smagios detalės: personalizuota grafika ant liežuvių bei logotipas ant vidpadžių, kuriame Nike ženklas interpretuojaams su šypsenėle.

Konkurso laimėtojo sukurtą siluetą bus galima įsigyti per ateinančių metų Air Max dieną arba išskirtinai (ir labai ribotu tiražu) Virdžinijoje bei Los Andžele jau šį mėnesį.

 

Rekomenduojami straipsniai