Darbas ir laisvalaikis tobuloje harmonijoje — Red Wing x New Balance 997

Prie netikėčiausių šių metų kolaboracijų prisijungia du amerikietiški avalynės brand’ai — ilgamečiai patvarių darbo batų kūrėjai Red Wing, kuriantys batus jau daugiau nei šimtmetį, ir New Balance, įsikūrę vos metais vėliau ir pagarsėję vienų patogiausių bėgimo kedų rinkoje gamyba. Kai kone nesunešiojamų klasikinių darbo batų estetika perkeliama ant kedų, akivaizdu, kad ir kedai turi būti sunkiai sudėvimi. Būtent dėl to collab’ui pasirinktas ko gero sunkiausiai sudėvimas New Balance modelis — 997.

Prestižinis kedų siluetas pasiūtas su Red Wing neretai asocijuojama spalvų palete — švelniai gelsvu padu ir tan spalvos viršumi. Darbo avalynės temą tęsia trys kontrastingos siūlės ant kulno detalės, visai kaip ant Red Wing Iron Ranger modelio. Neapsieita ir be minimalių raudonų akcentų, paryškinančių padą bei kulną gaubiantį sutvirtinimą. Kaip įprasta New Balance, batai pasiūti iš aukščiausios kokybės verstos odos.

Bendradarbiavimas šio silueto nė kiek nenupigino, Red Wing x New Balance 997 prekyboje pasirodys jau rugsėjo 21-ąją ir kainuos 289 JAV dolerius.

Rekomenduojami straipsniai