Didžioji taurė kitu kampu — BAPE x adidas “Super Bowl”

Pagerbdami didžiausią kasmetinį Amerikos sporto įvykį, japonų brand’as BAPE kartu su adidas ruošiasi išleisti visą camo raštais pagardintą kolekciją, skirtą Super Bowl. Svarbiausią amerikietiško futbolo metų įvykį duetas pažymės dvejomis poromis UltraBOOST kedų, taip pat futbolo bateliais bei aprangos, aksesuarų ir sporto inventoriaus gausa.

Kolekciją pradeda dvi poros kamufliažinių UltraBOOST batų — viena juodai balta, kita spalvota, o apie Super Bowl mena tik JAV vėliavos motyvu išmargintas BAPE logotipas liežuvio dalyje. Toks pat marginimas pasirinktas ir adiZero 8.0 futbolo batams, tačiau pastaruosiuose dėmesį atkreipia ir padui bei juostelėms pasirinktos aukso bei titano spalvos.

Iš aprangos, kartu su batais bus išleistas ZNE džemperiai, futbolo marškinėliai ir sportinės kelnės. Kolekciją įdomesnia paverčia futbolo pirštinės, kamuolys ir net šalmas. Pastarasis ko gero geriausiai perteikia visos kolekcijos tematiką, nors jame panaudoti tie patys pagrindiniai motyvai — BAPE camo raštas, aukso spalva ir, žinoma, amerikietiškas futbolas.

Visa BAPE x adidas Super Bowl kolekcija debiuotuos vasario 1-ąją Social Status pop-up parduotuvėje Atlantoje, o vasario 2-ąją pasieks ir adidas bei Sneakersnstuff internetines parduotuves. Norintiems pabėgti nuo hype’o, geriausia dairytis į Kinijos gamintojų release’us, kaip Anta KT4 “All Star.”

Rekomenduojami straipsniai