FRIDAY FUN | Kai kedai ir gamta susilieja

Visi yra matę kedų ir meno sąsajos pavyzdžių, tačiau naujausias japonų menininko Kosuke Sugimoto, geriau žinomo kaip Shoetree, kūrinys perkelia tai į kitą lygį. Kedų kaip vazonų panaudojimu garsėjantis menininkas atidarė asmeninę parodą Tokijo Harajuku rajone esančiame butike Ciopanic, kur demonstruojami Nike ir Jordan kedai su botanikos užuominomis.

Kosuke Sugimoto buvo įkvėptas sąmanų bei augalų, puošiančių apleistus pastatus. Panašią estetiką jis norėjo perkelti į kedus, pasitelkdamas tokius modelius, kaip Air Max 95, Air Jordan 5, Air More Uptempo ir daugelį kitų. Pasiruošimas parodai užtruko tris metus — batai buvo paveikiami hidrolizės procesu, stengiantis natūraliai apauginti kedus samanomis. Natūraliomis sąlygomis, neskubinant proceso, kedai pasiektų panašią išvaizdą per mažiausiai penkerius metus.

View this post on Instagram

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ 本日7/13より @shoetree_2016 のPOPUPを開催しております。 ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ 【SHOETREE for CIAOPANIC POP UP STORE】 Justification of deterioration 『 劣化の正当化 』 スニーカーに焦点を当て、劣化したスニーカーを鉢代わりに植物を飾る、『SHOETREE』のPOP UP STORE を、7月13日 (土) − 7月22日 (月) の期間CIAOANIC baseyard tokyo 原宿店で開催致します。 劣化したスニーカーを鉢代わりに植物を飾ることは、特に珍しい表現や手段ではありません。その表現を丁寧に辻褄が合うように、そしてよりスニーカーに焦点を当て、命を吹き込むクリエイター。 Kosuke Sugimoto氏の作品「SHOETREE」。 見た目の着想は崩壊し、苔むし、建造物のいたるところに植物の根が伸張した遺跡などから得られています。 神秘的で全てが一つであるかのような調和と、作品の現実的な状態の維持を目的とされています。 バランスの両立、最適な誇張であり過度の装飾にならぬよう『劣化の正当化』というコンセプトの基、制作されています。劣化の主である加水分解は保存状態が悪ければ3年、通常で5年程で進行していきます。改善を願う一方で、それをも良しと捉え楽しみたいと考えられた作品集です。 ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ 【SHOETREE for CIAOPANIC POP UP STORE】 ▪会期: 7月13日 (土) − 7月22日 (月) ▪場所:CIAOPANIC baseyard tokyo 原宿店 東京都渋谷区神宮前6-12-22 秋田ビル1F ▪問い合わせ先:03-3486-5118(CIAOPANIC baseyard tokyo 原宿店) #劣化の正当化 #CIAOPANIC #SHOETREE #nike #sneaker #green #plants #ciaopanic_harajuku #harajuku#tokyo

A post shared by CIAOPANIC HARAJUKU (@ciaopanic_harajuku) on

„Stengiuosi sukurti paslaptį, harmoniją bei vientisumą, taip pat išlaikydamas realizmą,“ sako Shoetree apie savo darbus. Deja, paroda veiks labai trumpą laiką — „Justification of Detoriation“ Ciaponic butike galima pamatyti tik iki liepos 22-osios. Kalbant apie unikalumą, kviečiame paskaityti apie game changing adidas Y-3 liniją.