Į laisvę per linksmybes su Nike Air Max 180 „Berlin“

1991-ieji Berlyne buvo ypatingas ir kupinas permainų laikotarpis. Po Berlyno sienos griūties devintojo dešimtmečio pabaigoje, šio miesto menas bei muzika netruko išplisti ne tik Berlyne ar Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Būtent šiam kultūrinės revoliucijos laikotarpiui Nike sukūrė specialų Air Max 180, pirmą kartą pasirodžiusių 1991-aisiais, leidimą.

Pagrindiniu įkvėpimu tapo Berlyno techno muzikos scena, žinoma visame pasaulyje. Tematiką Nike dizaineriai perteikė baltą kedų viršų išmargindami ryškiomis spalvomis, kurias buvo galima pamatyti to meto Berlyno klubuose. Vien linksmybėmis apsiribota nebuvo — pro skaidrią priekinę pado dalį matomi užrašai „Freedom“ bei „Unity“, atspausti ant garso bangas menančios tekstūros.

Kadangi skirti Berlynui, būtent jame šie kedai ir debiutuos per kovo 26-ąją minimą Air Max Day. Susidomėjusiems nederėtų nusivilti — kovo 30-ąją jie turėtų pasiekti ir daugelį kitų Europos kedų parduotuvių. Vienai svarbiausių savo istorijos dienų paminėti Nike taip pat pristatė ir aštuonių siluetų seriją, pavadintą „Throwback Future.“