Išryškintos detalės naujausiuose FILA Venom 94

Praėjusiais metais FILA iškilo su trenksmu — kiek primirštas ir dažnai nuvertintas gamintojas kone prisikėlė iš pelenų, kai nusprendė iš naujo perleisti tokius kedus, kaip Disruptor, Mindblower bei Venom. Pastarieji iš šių trijų susilaukė kiek mažiau dėmesio — apart pirmųjų spalvinių derinių su žaliais ara raudonais akcentais, šis modelis nebuvo pasirodęs gausybe skirtingų marginimų. Vienas naujausių FILA laisvalaikio kolekcijos papildymų gali tai pakeisti, nes Venom 94 sugrįžta naujomis, modernesnėmis, spalvomis.

Pavasariškas Gray Violet/Shaded Spruce/Inca Gold marginimas parodo žaismingesnę Venom 94 pusę — batai atrodo mažiau agresyvūs, o pasirinktas medžiagų bei spalvų sluoksniavimas atskleidžia visas svarbiausias šių kedų dizaino detales. Vienas kiečiausių akcentų yra ryškiai geltonas vidus, suteikiantis netikėto kontrasto, mat ši spalva nėra panaudota jokiai kitai kedų daliai.

FILA Venom 94 Gray Violet/Shaded Spruce/Inca Gold kone dalinasi spalvų palete su vakar aprašytais adidas Yung-96 “Grey Gold.” Abu šiuos kedų modelius jau galima įsigyti užsienio parduotuvėse, o pasimatuoti gyvai galima SOUR KICK parduotuvėje, Vilniuje.

Rekomenduojami straipsniai